Вас вітає житлово-комерційний комплекс «Нова Будова»

Житлово-комерційний комплекс «Нова Будова» створений для комфортного проживання та насолоди життям. Розташований недалеко від центру, він дає змогу швидко дістатися до найголовніших принад міста та, у той же час, надає мешканцям району особливе почуття затишку та комфорту.


Велика територія – 8,5 Га – дозволяє об’єднати усе найнеобхідніше в одному місті, забезпечуючи майже цілковиту автономність комплексу. На його території функціонують власний ЖЕК, великий Фітнес-Центр, декілька закладів харчування. Усе це дає змогу мешканцям району отримати якісні послуги, навіть не виходячи за межі комплексу.


Особлива увага приділяється і здоров’ю мешканців. Саме тому на території працює амбулаторія сімейної медицини, що дозволяє швидко і якісно отримати медичну допомогу. Також функціонують декілька стоматологічних клінік – партнерів, рівень послуг яких не поступається європейським стандартам.


І це ще не все! Житлово-комерційний комплекс постійно удосконалюється. У недалеких планах-відкриття дитячого садочка та школи, увага яких буде спрямована на виховання дітей не тільки інтелектуально, але й особистісно.


Особлива увага приділяється комфортному  відпочинку. Для цього розробляючи дизайн прибудинкових територій ми створили максимально затишний мікроклімат внутрішніх дворів. Акуратні пішохідні доріжки, декоративні клумби та гірки, фонтан, озеленення газонів, доглянуті парки відіграють не лише естетичну роль, але й дозволяють збільшити свіжість та чистоту повітря, «доторкнутись до природи».


Мешканці району завжди почуваються захищеними через вправну роботу охоронців житлового комплексу. Двадцять чотири години на добу вони забезпечують спокій та правопорядок.


Головною метою комплексу є задовлення усіх потреб мешканців на найвищому рівні. Саме тому ми постійно розвиваємо і самовдосконалюємось. Комфорт – наша найголовніша прерогатива.Наша адреса: місто Кам’янець – Подільський, вулиця Князів Коріатовичів, 25.

Телефон відділу маркетингу та продажу нерухомості Групи Компаній "Нова Будова": 067-381-60-11